Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi sayfamızı oluşturmamızın sebebi sizlerin bilgi güvenliğini önemsiyor olmamızdandır. Ziyareteçilerin IP adresleri ve buna bağlı olarak işletim sistemi, tarayıcı sürümleri, siteyi hangi saatler arasında ziyaret ettikleri ve ne kadar zaman geçirdikleriyle ilgili bilgileri saklıyoruz. Bunun temel amacı, istatistiki veriler tutarak sunucularımızı daha iyi durumda tutmak ve sitenin yönetiminde yardımcı olmalarıdır. Bu bilgileri, herhangi bir kullanıcıyı birey olarak tanımlayacak, kimliğini açığa vuracak şekilde, veya reklam amaçlı kullanmıyor, başkalarına aktarmıyoruz.

volkanatabey.com.tr, ziyaretçilerini site yeniliklerinden haberdar etmek için haber bülteni servisini sunar. Bu servise kayıt olmak, tamamen kullanıcının isteğine bağlıdır ve haber bülteninden istenildiği zaman çıkılabilmektedir. Haber bültenine kayıt, sitenin alt kısmındaki bölümden yapılabilmektedir. volkanatabey.com.tr, hiç bir şekilde kullanıcılara istenmeyen e-posta(spam) göndermez. Ancak gönderilen haber bültenlerinin içerisinde reklam bağlantıları içerebilir. Bu reklamlar, “reklam” ibaresinin atında gösterilmektedir. Bunlara ek olarak, haber bülteni servisi için kayıt ettirdiğiniz e-posta adresiniz ve kişisel bilgileriniz üçüncü partilerle kesinlikle paylaşılmaz.

volkanatabey.com.tr sitesi 5651 sayılı yasada belirtilen trafik verisi saklama yükümlülükleri ayrıca uygulayarak kullanıcılarını mağdur etmemektedir.

Sitedeki yazılarda, başka sitelere linkler bulunmaktadır. volkanatabey.com.tr, bu harici sitelerin gizlilik politikaları ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Share