Alıntı Şartları

Alıntı şartları sadece bir bilgilendirme içermektedir. Volkanatabey.com.tr kişisel bir blog sitesinden ileriye giderek özgür bir bilgi paylaşım alanı olarak yayın hayatına geçirilmiş bir projedir. Eğer bazı kuralları yerine getirirseniz içerikleri kopyalayarak sitenizde yayınlayabilirsiniz. Zira bu sitede yayınlanan bilgiler her zaman daha fazla kişiye ulaşmak amaçlı paylaşılmaktadır. Kurallar çok katı olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı belirtilmektedir. Bilgi paylaşımının ve emeğin saygı görmesi amacıyla bazı Alıntı Şartları dile getirmekteyiz. Uygulamadığınız takdir de herhangi bir yasal işlem uygulanmayacak fakat etik kuralların dışına çıkacağınızı unutmayınız.

  1. Siteden alınan bilgiler kopyala yapıştır yöntemiyle alınacaktır ve hiçbir şekilde değişiklik yapılmayacaktır.
  2. Kopyalanan içeriklerin alt kısmında orijinal makaleye link verilecek ve Volkan Atabey ismine yer verilecektir. Bunu yapmak oldukça kolaydır. Çünkü sitede kopyalama işlemi için özel bir kod bulunmakta ve yapıştırdığınızda Kaynak link otomatik olarak gelmektedir. Bu linki lütfen silmeyiniz ve bağlantı veriniz.

Sitemizdeki içeriklerin ülkemizde çok bağlayıcılığı olmasa da Creative Commons BY-NC-ND ile lisanslandığını DMCA Protection ile koruma altına alındığı bilgisini vermek isteriz. Fakat bu lisanslama ve korumalarla herhangi bir hukuk yoluna başvuru yapmayacağız. Çünkü bilginin paylaşılmasını her zaman destekliyoruz.

Share