İngilizce Staj Defteri

İngilizce inşaat mühendisliği okuyan bir arkadaşımızın gönderdiği staj defterinin çok işinize yarayacağını düşünüyorum. Defter İngilizce bizim ne işimize yarayabilir, şeklinde yorumlar ve eleştiriler gelecektir. Fakat şöyle düşünün defterin içindeki fotoğrafları kullanabilirsiniz ayrıca Türkçe’ye çevirip bazı kısımlara defterinizde yer verebilirsiniz.

Sizlere yaz boyunca staj konusunda yol göstermeye ve staj defterleri örnekleri paylaşarak defter yazımı konusunda yardımcı olmaya çalıştım.

Büyük bir olasılıkla artık defterlerinize son şeklini veriyorsunuz. Eğer sıkıntı yaşadığınız bölümler olursa beni facebook üyeliğimden ekleyip yardım istemekten çekinmeyin. Mail konusunda çok fazla dönüş yapamıyorum sürekli kontrol edemiyorum ve sizlerden şikayetler geliyor.

Ayrıca facebook’tan eklemeden mesaj attığınızda bu mesajlar diğer kutusuna düşüyor ve çok geç görüyorum, bu konuda affınıza sığınıyorum. Elimdeki diğer defterleri paylaşmam uzun sürebilir, eğer defter teslim tarihiniz erkense kısa sürede ulaşmak için size tavsiyem ekleyin arkadaşlar çekinmeyin ve bana yazın.

Facebook Üyeliğim: https://www.facebook.com/volkanatabey

İngilizce Şantiye Staj Defterini İndirmek için, aşağıdaki yazıya tıklayınız:

 ingilizce-staj-defteri.docx (5,11MB)

@volkanatabey

İlginizi Çekebilir:  İnşaat Mühendisliği ve Depreme dayanıklı yapı

Bir Cevap Yazın

Required fields are marked *.